432930658_434921485587380_6523053523962523478_n

Lucky

Plemeno: kříženec
Pohlaví: Samec
Stav:
Hmotnost: 8 Kg
Barva:
Kastrovaný/á: Ano
Narozen:
V útulku od:
Místo nálezu:
Evidenční číslo: 921
Číslo čipu:

Podrobný popis

Věk: 8 let
Veselý střapatý kříženec s povahou teriéra. Zkrátka aktivní psík, se kterým se nudit nebudete.
Lucky je již nějaký pátek bez domova, proto jsme ho přijali k nám. Bude si skvěle rozumět s někým, kdo si chce život užívat a bude s ním vyvádět různé hlouposti.
Lucky umí chodit na vodítku, sice trošku táhne, protože je velmi nadšený, když může něco podniknout a vyrazit do přírody. V kotci je čistotný, nic neničí a neštěká, jen leží a vyhlíží nového páníčka.
Umí sedni a dát pac, má zájem o pamlsky, je velmi chytrý a cvičení ho baví.
Je hravý, prostě psík, který vám každým dnem vykouzlí úsměv na tváři, ale možná vám někdy i zatopí, protože určitě dokáže i zazlobit tak jako každý teriéří mozeček.
Na vodítku na ostatní pejsky je někdy reaktivní, proto pokud Luckyho chcete jako kamaráda ke svému pejskovi, snášenlivost vyzkoušíme u nás. Vodítko dělá své a věříme, že se Lucky určitě bude přátelit minimálně s fenkami a během procházky si na jiného pejska zvykne. Lucky je kastrovaný.
Lucky doporučujeme do rodinky bez dětí nebo s většími dětmi, kteří již ví, jak se k pejskovi chovat. Údajně nemá rád manipulaci a nenechá si líbit úplně vše. U nás je ale velmi mazlivý a jeví se bezproblémový.
Pokud se Vám Lucky líbí vyplňte nám prosím dotazník a my Vás budeme kontaktovat.