Kdo je útulek Dogsy?

Útulek Dogsy je bezpečné místo pro týraná a nechtěná zvířata, ke kterým byl osud lhostejný.

Náš tým

Náš tým je parta úžasných lidí, co postupně vstoupili do útulku jako sluneční paprsky mezi mraky a stali se tak součástí velké rodiny.

Začali jsme od nuly

Ano, pro Dogsy naprosto výstižné. Z opuštěné, polorozpadlé budovy uprostřed ničeho a nikoho je útulek pro zvířata.  Pořád máme ALE obrovský kus práce před sebou…

Fotogalerie

Dokumenty

Veškeré potřebné dokumenty najdete právě zde.

Podpořte nás finančně - rychle a jednoduše

Není vám osud týraných zvířat lhostejný? Přidejte se i vy k hrdinům pro zvířata. Zachraňujte každý měsíc životy psů a koček v nouzi svým příspěvkem. Každá korunka se počítá.

Veronika Slavíková

Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu. Jeho odkaz nevydržel pouze pět století, on přežil i nástup elektronické sazby v podstatě beze změny. Nejvíce popularizováno bylo Lorem Ipsum v šedesátých letech 20. století, kdy byly vydávány speciální vzorníky s jeho pasážemi a později pak díky počítačovým DTP programům jako Aldus PageMaker.