1

Ben

Plemeno: labradorský retrívr kříženec
Pohlaví: Samec
Stav:
Hmotnost: 30 Kg
Barva: bílá
Kastrovaný/á: Ne
Narozen:
V útulku od:
Místo nálezu:
Evidenční číslo: 866
Číslo čipu:

Podrobný popis

věk: 12 let (*31.12.2011)

Kříženec labradora, který svůj život tak nějak žil, nežil. Nikoho nezajímal, nikdo se mu pořádně nevěnoval, žil v opuštění, a tak mu hledáme domov, kde si užije psí důchod se vším všudy a vynahradí mu 12 let strádání.
Ben je naprosto klidný pejsek, na vodítku netahá, je čistotný, v kotci jen leží a nijak se neprojevuje.
Lidskou přítomnost má rád, venčí ho i děti. Nesmí se ale hladit u žrádla, v takovém případě vrčí. Jinak veškerou manipulaci zvládá bez problémů včetně veterinárního ošetření. K dětem tedy ano, ale spíše odrostlejším.
Bude vhodný jako parťák k méně aktivním lidem. Buď jako psí jedináček nebo snášenlivost s vaším psíkem vyzkoušíme u nás.
Vzhledem k jeho věku klouby již nejsou jako za mlada, proto potřebuje spíše kratší procházky a hlavně pelíšek v teple poblíž svého páníčka. Má špatný levý loket, užívá kloubní výživu a občas léky na bolest.  Jinak krev, RTG, sono a všechno vyšetření má v pořádku.
Ben je zkrátka smutný nenáročný pejsek, ale my doufáme, že se najde někdo, kdo mu udělá krásný podzim jeho života. Pokud vás Beník zaujal a chcete nabídnout mu domov,  vyplňte nám prosím dotazník na tomto odkazu https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme kontaktovat.