1

Begi

Plemeno: německý X belgický ovčák
Pohlaví: Samec
Stav:
Hmotnost: 27 Kg
Barva:
Kastrovaný/á: Ne
Narozen:
V útulku od:
Místo nálezu:
Evidenční číslo: 880
Číslo čipu:

Podrobný popis

věk: 1 rok (*19.1.2023)
váha: 27 kg

Roční kříženec německého a belgického ovčáka. Velmi aktivní psík, kterého dosud nikdo nic nenaučil. V pubertálním věku, s obrovským množstvím energie, no s Begim se nudit opravdu nebudete.
Je to chytrý mladý pes, pokud bude mít páníčka, který s ním bude pracovat, bude nejšťastnější. Je to psík s obrovským potenciálem učit se, který ale zatím bohužel nebyl využit. Je mazlivý, chvilkami až moc, nalepí se a obejme vás. Potřebuje lásku a vědět, že ho již nikdo neopustí.
Byl zvyklý žít v bytě, má zvládnutou hygienu, není agresivní k lidem ani ostatním zvířatům, v kotci nic neničí.
Potřebuje sportovně založeného páníčka, který již má nějaké zkušenosti se psy a trochu síly, protože Begi je na vodítku tahoun. Z důvodu, že je rozjančený, nedoporučujeme k malým dětem, které by mohl nechtěně povalit. Bude skvělým parťákem k vychované fence a nebo jako psí jedináček. Snášenlivost s konkrétním psíkem vyzkoušíme u nás.
Přijďte se na Begiho podívat, možná s vámi vyorá pole při první procházce, ale pak vás obejme a dá vám pusinku. A třeba se zamilujete.
Pokud vás Begi zaujal, vyplňte nám prosím dotazník na tomto odkazu https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme kontaktovat.