1

Barny

Plemeno:
Pohlaví: Samec
Stav:
Hmotnost: 20 Kg
Barva: černobílá
Kastrovaný/á: Ne
Narozen:
V útulku od:
Místo nálezu:
Evidenční číslo: 874
Číslo čipu:

Podrobný popis

věk: 1 rok (*2.11.2022)

Úžasný pejsek, který se bohužel nenarodil do nejlepších podmínek, a tak má trochu šrámy na duši a nedůvěru v cizí lidi. Pokud mu ale dáte čas na seznámení, vyloupne se z něho veselý a mazlivý pes, který vás bude pusinkovat a lepit se na vás.
Je to mladý pejsek, umí sedni a dát pac, při hře či procházce se ale dokáže radostí rozdovádět, proto je třeba počítat s tím, že na vodítku občas zatáhne.
Barny si pravděpodobně nezažil zatím nic hezkého, a proto nový majitel musí počítat, že je třeba s ním pracovat a odbourat jeho strachy. Bojí se cizích lidí, kteří přicházejí k jeho kotci, reaguje vystrašeně štěkotem. Pracovníky útulku si ale po dvou dnech zamiloval a od nich si nechá opravdu vše líbit. Se psy by problém mít neměl.
Na procházky vyrazí rád, ale je třeba počítat s postupnou socializací Barnyho v různých situacích. Má strach např. z prudkého pohybu ruky, jako kdyby očekával výprask.
Z tohoto důvodu ho nedoporučujeme k malým dětem, mohl by se zaleknout a nechtěně ublížit. Bude mu lépe v klidnějším prostředí u trpělivého člověka, který Barnymu dodá sebedůvěru a ukáže mu, že mu již nikdo nebude ubližovat.
Barny bude pravděpodobně potřebovat, aby ho zájemce v útulku navštívil vícekrát a aby zde byla oboustranná důvěra. Uvidíte ale, že pak se z vystrašeného pejska stane pusinkující veselé torpédo a že si ho zamilujete.
Pokud vás Barny zaujal a chcete mu nabídnout domov, vyplňte nám prosím dotazník na tomto odkazu https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme kontaktovat.