1

Rocky

Plemeno: jezevčík kříženec
Pohlaví: Samec
Stav:
Hmotnost: 17 Kg
Barva:
Kastrovaný/á: Ne
Narozen:
V útulku od:
Místo nálezu:
Evidenční číslo: 965
Číslo čipu:

Podrobný popis

věk: 6 let
Váha: 17 kg

Rocky je pejsek, který přišel o páníčka. I když je celkem mladý, není to extra aktivní pejsek, bude to spíše pejsek gaučový a na kratší procházky.
Na Rockyho je to v poslední době až moc změn, páníček mu odešel v jeho přítomnosti a Rocky ho hlídal do poslední chvíle. Hledá nového páníčka, který mu ještě dá lásku a hlavně na něj nebude spěchat a dá mu čas. Uvidíte, že Rocky si po chvilce přijde říci o pomazlení sám.
Rocky se u nás snaží, je milý, nechá se i pochovat, ale pokud mu člověk dělá něco proti jeho vůli, dá to najevo. Proto pro něj hledáme klidnější prostředí u méně aktivních lidí a bez dětí.
Na vodítku chodí dobře, snese se s fenkami, na které byl zvyklý. Na ostatní pejsky se zatím moc netváří. Pokud ho chcete ke svému pejskovi, snášenlivost vyzkoušíme u nás individuálně.
Byl zvyklý žít na velmi malém prostoru v maringotce nebo v kotci, ale my pro něj hledáme domov, kde bude plnohodnotným členem rodiny, tudíž do bytu nebo do domku se stálým přístupem dovnitř, pelíškem v teple v blízkosti nového páníčka.
Pokud vás Rocky zaujal, vyplňte nám prosím dotazník na tomto odkaze https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme kontaktovat.