1

Ben

Plemeno: labradorský retrívr kříženec
Pohlaví: Samec
Stav:
Hmotnost: 30 Kg
Barva: bílá
Kastrovaný/á: Ne
Narozen:
V útulku od:
Místo nálezu:
Evidenční číslo: 866
Číslo čipu:

Podrobný popis

věk: 12 let (*31.12.2011)
 
Kříženec labradora, který svůj život tak nějak žil, nežil. Nikoho nezajímal, nikdo se mu pořádně nevěnoval, žil v opuštění, a tak mu hledáme domov, kde si užije psí důchod se vším všudy a vynahradí mu 12 let strádání.
Ben je naprosto klidný pejsek, na vodítku netahá, je čistotný, v kotci jen leží a nijak se neprojevuje. Lidskou přítomnost má rád, venčí ho i děti.
Bude vhodný jako parťák k méně aktivním lidem. Snese se s fenkami a i některými pejsky, pokud chcete Beníka ke svému pejskovi, snášenlivost vyzkoušíme u nás.
Vzhledem k jeho věku klouby již nejsou jako za mlada, proto potřebuje spíše kratší procházky a hlavně pelíšek v teple poblíž svého páníčka. Má špatný levý loket, užívá kloubní výživu a občas léky na bolest. Jinak krev, RTG, sono a všechno vyšetření má v pořádku.
Ben je zkrátka smutný nenáročný pejsek, ale my doufáme, že se najde někdo, kdo mu udělá krásný podzim jeho života. Pokud vás Beník zaujal a chcete nabídnout mu domov, vyplňte nám prosím dotazník na tomto odkaze https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme kontaktovat.