1

Annie

Plemeno: belgický ovčák malinois
Pohlaví: Samice
Stav:
Hmotnost: Kg
Barva: hnědá
Kastrovaný/á: Ne
Narozen:
V útulku od:
Místo nálezu:
Evidenční číslo: 864
Číslo čipu:

Podrobný popis

Věk: 1 rok (*15.5.2022)

Annie je odrostlé štěně belgického ovčáka malinois bez PP.
Je to skvělá fenka, která ale potřebuje trochu času získat důvěru v člověka a seznámit s okolním světem. Hledáme pro ni někoho, kdo pochopí její strachy a bude s ní citlivě pracovat a dodá jí sebedůvěru. Ona pak bude dokonalým a věrným psem.
Annie neměla jednoduchou minulost, má zanedbanou socializaci a strach z lidí (větší strach má z mužů) a na všechny nové podněty reaguje štěkáním. Po seznámení, když získá ke člověku důvěru, je naprosto oddaná, člověk jí může pak dělat prakticky cokoliv a je z ní dokonalý pes.
Má perfektní přivolání, umí základní poslušnost. Nevadí ji fenky ani psy, může tedy mít psího parťáka. Má zvládnutou hygienu, neštěká, nevyje, v nepřítomnosti člověka si lehne a je bezproblémová.
Doporučujeme ale raději rodinu bez malých dětí, ideálně člověka nebo pár, který chce mít parťáka na výlety. Annie není pes do kotce a není to pes na obrany. Je to citlivá duše, která potřebuje páníčka po svém boku, pelíšek u gauče a být plnohodnotným členem rodiny.
My víme, že Annie bude pro někoho dokonalým psem. Doporučujeme pro seznámení s ní absolvovat u nás v útulku více návštěv, abyste se mohli společně vzájemně pořádně poznat.
Je to zkrátka jen zlomená duše, která se bojí lidí. Dejte jí čas a ona se vám odmění.
Pokud vás Annie zaujala, vyplňte nám prosím dotazník na tomto odkazu https://www.doksy.biz/dogsy/ a my vás budeme kontaktovat.